wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:


Setki lat temu miasta lokowano nad rzekami, co zapewniało im ogromne możliwości rozwoju. Dziś także dostęp do śródlądowych dróg wodnych może stać się olbrzymią zaletą miast i ulokowanych nad brzegami rzek terenów inwestycyjnychUmiejętne wykorzystanie rzeki i jej roli w przestrzeni miejskiej może nie tylko zostać wykorzystane jako atrakcja turystyczna, ale także przyczynić się do zmniejszenia korków i pomóc w walce z zanieczyszczeniem powietrza.Żegluga śródlądowa jest tanią i ekologiczną formą transportu, szczególnie efektywną i nadającą się do przewozu towarów masowych, takich jak rudy metali, węgiel czy kruszywa.Średnioroczny koszt zaniedbań i strat związanych z pojawiającymi się w Polsce średnio co 10 lat katastrofalnymi powodziami szacuje się na poziomie 6,5 miliarda złotych (rocznie). Na WaterWays EXPO prezentowane są m. in. rozwiązania i technologie związane z ochroną przeciwpowodziową.

Patroni Honorowi 2016

Partnerzy WaterWays EXPO 2016

Patroni Medialni 2016

Partner Katalogu WaterWays 2016

Wyłączny Partner Smyczy 2016

Program konferencji organizowanych w ramach WaterWays EXPO 2016 pod zbiorczym tytułem „WIZJA, NOWOCZESNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ – nowy wymiar inwestycji w żeglugę śródlądową i gospodarkę wodną” dotyka różnorodnych zagadnień związanych z gospodarczym wykorzystaniem wód śródlądowych. Zachęcamy do pobrania pliku ze szczegółowym programem:

 

PROGRAM KONFERENCJI WATERWAYS EXPO 2016 - PDF DO POBRANIA

 

 

Udział poszczególnych osób w konferencjach jest w trakcie potwierdzania. Organizatorzy zastrzegają prawo do zmian w programie.

 

Program poprzedniej edycji WaterWays EXPO (2014 r.):

Program Konferencji -pobierz

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl